Niestety, ale musieliśmy podjąć taką decyzję…

Szanowni Państwo, niestety, mimo olbrzymich wysiłków organizacyjnych, szczególnie tych związanych z terminem napełniania Jeziora Maltańskiego wodą nie uda nam się zorganizować II biegu po Dnie Jeziora. Decyzję o przeniesieniu tej kultowej imprezy biegowej na rok 2024 (!) podjęliśmy po szerokich konsultacjach z POSIR-em oraz naszymi stałymi partnerami. Uwarunkowania sanitarne nie wykluczają formalnie takich imprez, ale nie chcemy narażać Państwa na niepotrzebne kłopoty, a także niczym nie uzasadnione zarzuty dotyczące potencjalnych źródeł zakażeń. Doskonale wiemy, że wchodząc do każdego sklepu spotykamy się z wielokrotnie większymi zagrożeniami, aniżeli na otwartej przestrzeni, podczas aktywności, szczególnie biegowej…

Dziękuję za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście czekając cierpliwie na rozwój sytuacji. Niestety rozwój sytuacji ze złym zakończeniem.

Przygotowujemy kolejne, zaplanowane na maj, wrzesień i październik imprezy biegowe. Będziemy wdzięczni za Państwa deklarację pozostawienia wpłat dokonanych na Bieg po Dnie Jeziora na poczet uczestnictwa w tych, kolejnych, już mamy nadzieję doprowadzonych do szczęśliwego końca biegów.

Osoby, które oczekują zwrotu wpłat prosimy o maile z numerem konta i wysokością wpłaconej kwoty. Sukcesywnie będziemy przelewać pieniądze.

Wszystkie informacje dot. kolejnych imprez biegowych znajdą Państwo na stronie www.4activelife.pl .

 

Pozdrawiamy serdecznie!!!